Aşkın Büyüsü - Water For Elephants (2011 Türkçe Dublaj Full izle)
Puan Ver:
Açıklama : Doksan yaşında, huzurevinde yaşayan hayatını Büyük Buhran zamanında çalıştığı sirkteki eski anılarını anlatan emekli bir veteriner.
Jacob Jankowski, 23 yaşında, anne ve babasının bir trafik kazasında kaybettiği haberini aldığında Cornell Üniversitesinde veterinerlik bölümünün son sınavlarına hazırlık yapan bir öğrencidir. Sirk treni olduğunu öğrendiği bir trene atlayıp, başı boş, korkutucu, topluma ayak uyduramayan bir topluluğun arasına girer. Eğitiminin veterinerlik üzerine olduğunu öğrenen sirk sahibi ona hayvanların sorumluluğunu verir. Orada Rosie ile tanışır. Sirkin eğitelemeyen asi fili. Ama genç veteriner fili eğitmenin bir çaresini bulur.

Baş eğitmen August, etrafındaki insanlara ve eğiticisi olduğu hayvanlara kötü davranan acımasız bir insandır. Fakat o aynı zamanda da oldukça karizmatik biridir. August ve onun karısı Marlena ile temkinli bir ilişki kuran Jacob bir zaman sonra binicilikte bir star olan genç ve güzel Marlena'a gönlünü kaptırır.


İzlenme : 20370 | Puan : 3.2
Süre: 01:43:25 | Tarih : 27.06.2011
Etiketler : aşkın büyüsü izle aşkın büyüsü full izle aşkın büyüsü online izle aşkın büyüsü 2011 water for elephants izle
URL      :
Yorumlar
Yazan : ugur can |Tarih : 31.08.2011
kesinlikle zaman kaybı berbattıııı

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *
Reklam
Benzer Filmler

Aşkın Büyüsü - Water For Elephants (2011 Türkçe Dublaj Full izle)